Görme engelli bireylerin yaşadığı zorluklara dikkat çekmek ve toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla, Uşak Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Uğur ÇAKAL ve dernek yönetim kurulu üyeleri, 07-14 Ocak tarihleri arasında kutlanan Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. Kulüp üyeleri, haftanın anlamına uygun olarak İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Halil YÜCEL’i ziyaret ederek, görme engelli gençlerin spora olan ilgisine ve kulüp faaliyetlerine dair bilgi verdi.
Uşak Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü’nden anlamlı ziyaret
Uşak Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü, Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası’nda İl Millî Eğitim Müdürü’nü Ziyaret Etti