Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yeni göreve başlayan Müdürleri Halil Yücel’i ziyaret eden Uşak İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Fahri Semiz’e nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Bu önemli ziyaret, ilimizin milli güvenliği ve eğitim sektörü arasındaki yakın işbirliğini vurguluyor.
İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel’e Hoş Geldin Ziyareti
Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, yeni görevine hızlı bir başlangıç yaparken, bu süreçte Jandarma Komutanı Kd. Albay Fahri Semiz ve ekibi tarafından hoş geldin ziyareti aldı. İl milli eğitim müdürlüğünün başındaki yeni isim, ilin eğitim alanındaki hedeflerini ve önceliklerini paylaştı. Bu ziyaret, eğitim kurumlarının güvenliği ve toplumun genel güvenliği arasındaki işbirliğinin önemini vurguluyor.
Milli Güvenlik ve Eğitimde İşbirliği Önem Kazanıyor
Uşak İl Jandarma Komutanı Sayın Kd. Albay Fahri Semiz’in İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel’i ziyareti, il düzeyinde milli güvenliği ve eğitimi bir araya getiren işbirliğinin bir yansımasıdır. Eğitim kurumlarının güvende olması, öğrencilerin ve öğretmenlerin huzur içinde çalışmasını sağlar. Bu ziyaret, ilimizin geleceği için hayati öneme sahip olan eğitim ve güvenlik alanları arasındaki ilişkinin sıkı ve olumlu bir şekilde sürdürülmesinin gerekliliğini göstermektedir.