Haber Uşak – Sivaslı İlçesindeki Üreticilerimize Tohum ve Fondan Şeker Dağıtıldı. Bakanlığımızın Tarım Arazilerinin Etkin Kullanımı Projesi kapsamında, İl Özel İdaresi tarafından desteklenen yağlı ayçiçeği, kuru fasulye, yeşil mercimek ve nohut tohumu ile fondan şeker dağıtım töreni Sivaslı İlçesi’nde gerçekleştirildi. Dağıtım törenine, Sivaslı Kaymakamımız Ayşegül Efe, İl Müdürümüz Serkan Bilir, İlçe Müdürümüz Besim Akçin, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Asiye Ak, Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Serdar Güvlü ve İl Genel Meclis Üyemiz Yaşar Bozkır katıldı. Üreticilere tohum ve fondan şekerler dağıtıldı. Üreticilerimize bol ve bereketli kazançlar diliyoruz. @tarimgovtr @bugemtr @tr_haygem @tcusakvaliligi @ibrahimyumakli_tr @serkancan_32
Uşak İl Müdürü Bilir, Sivaslı’da tohum dağıttı
![Uşak İl Müdürü Bilir, Sivaslı’da tohum dağıttı Haber Uşak – Sivaslı](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/02/deprem-bolgesine-fide-ve-tohum-destegi-1707403796-27-x750.jpg)