Uşaklı Müminler Sabah Namazında Ellerini Birlikte Semaya Açtı
Uşak’ta, 14 Ocak 2024 Pazar sabahı, müminler camilerde düzenlenen sabah namazında bir araya geldi. Bu manevi buluşma, şehitlerimiz için rahmet, gazilerimiz için şifa, milletimizin huzur ve şuuru, din ü devlet bekası, ve ümmet üzerine oynanan oyunun bozulması için dualarla dolu bir atmosfere sahne oldu.
İl Müftü Yardımcısı Yusuf SAVURAN Hocamızın Yönetimindeki Anlamlı Dua
Namazın ardından İl Müftü Yardımcısı Yusuf SAVURAN Hoca, katılımcılara şehitlerimiz için rahmet, gazilerimiz için şifa, din ü devlet bekası, milletimizin huzur ve şuuru, ve ümmet üzerine oynanan oyunun bozulması için duayı okudu. Dualarla geçen bu anlamlı an, şehitlerimizin anısına yapılan bir vefa ifadesi olarak nitelendirildi. Milletin birlik ve beraberliğine vurgu yapan dualar, birlikte geçirilen bu sabahın manevi atmosferini pekiştirdi.