Uşak İl Müftülüğü son ziyaretçilerini ağırladı. Konya İl Müftüsü Prof. Dr. Ali ÖGE ve Gençleri Evlendirme ve Mehir Vakfı Başkanı Mustafa ÖZDEMİR, Uşak İl Müftülüğü’nü ziyaret ederek önemli konuları ele aldılar. Bu özel buluşma, il müftüsü Burhan Çakır’ın nezaketle ifade ettiği memnuniyetle sonuçlandı.
Memnuniyet İfade Edildi
İl Müftüsü Burhan Çakır, Konya İl Müftüsü Prof. Dr. Ali ÖGE ve Gençleri Evlendirme ve Mehir Vakfı Başkanı Mustafa ÖZDEMİR’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu önemli ziyaret, İl Müftülüğü’nün çalışmalarını ve işbirliğini daha da güçlendirmek amacıyla gerçekleşti. Çakır, konuklarına nezaketleri için teşekkür ederek, işbirliği ve dayanışmanın daima önemli olduğunu vurguladı. Bu tür ziyaretler, il müftülüğünün toplumsal hizmetlerini daha da geliştirmek ve yaygınlaştırmak için bir fırsat sunuyor.