Uşak İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Erkan GÜVENÇ, il genelindeki sağlık kurumlarını ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak, Cumhuriyet Gülsüm Aydoğan Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret eden Dr. GÜVENÇ, sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi ve merkezin hizmetlerine dair detaylı bilgiler aldı. Ziyaret sırasında, ASM çalışanları ile samimi bir ortamda tanışan İl Sağlık Müdürü, merkezde tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.
“Uzman Dr. Erkan GÜVENÇ’ten Cumhuriyet Gülsüm Aydoğan ASM Çalışanlarına Teşekkür ve Motivasyon”
Uşak İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Erkan GÜVENÇ, Cumhuriyet Gülsüm Aydoğan Aile Sağlığı Merkezi ziyareti sırasında sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi ve onların özverili çalışmalarını takdirle karşıladı. Hasta odalarını ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Dr. GÜVENÇ, ASM çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti. Bu anlamlı ziyaret, sağlık ekibine moral ve motivasyon kaynağı oldu.