Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

  Uşak meyve ağaçları budama kursu başvuruları bitiyor

  “Meyve Ağaçları Budama Kursu” Başvuruları İçin Son İki Gün!

  "Meyve Ağaçları Budama Kursu"

  Uşak Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Meyve Ağaçları Budama Kursunu Duyurdu

  Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, tarım sektöründe faaliyet gösteren üreticilere yönelik önemli bir eğitim programını hayata geçiriyor. 29 Ocak 2024 tarihinde başlayacak “Meyve Ağaçlarında Budama Kursu” ile üreticilere bahçelerindeki meyve ağaçları üzerinde bilinçli ve etkili bir şekilde budama tekniklerini öğrenme imkanı sunuyor. Kurs, Uşak Ziraat Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek ve 6 gün (48 saat) sürecek.

  Tarımın Geleceği İçin Bilinçli Üreticiler

  Meyve Ağaçları Budama Kursu, tarım sektöründe kalifiye iş gücünün artırılmasına katkı sağlamayı hedefliyor. Kurs, üreticilere meyve ağaçları üzerinde etkili bir budama yapma becerisi kazandırarak, verimliliği artırmayı ve sürdürülebilir tarım uygulamalarını desteklemeyi amaçlıyor.

  Başvurular İçin Süre Dolmak Üzere!

  29 Ocak 2024 tarihinde başlayacak olan “Meyve Ağaçlarında Budama Kursu” için başvurular başladı. Üreticiler, 25 Ocak 2024 tarihine kadar Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvuruda bulunarak, bahçelerinde verimi artırmak ve bilinçli tarım uygulamak için bu değerli eğitim programına katılma şansı elde edebilirler.