Belediye Başkan Adayımız Sezer ATEŞ ile birlikte Toki’deki esnafımızı ziyaret ettik. Ziyaretimiz sırasında bizi ilgiyle karşılayan ve kendilerine hayırlı olsun dileyen esnaflarımızla sohbet ederek sektörümüz, şehrimiz ve geleceğimiz hakkında sohbet ettik. Projelerimizden bahsettik ve amacımızın şehrimizi geleceğe hazırlamak olduğunun altını çizdik. Gittiğimiz her yerde yoğun ilgi ve alaka gösteren esnaflarımıza teşekkür ederiz…
Uşak MHP adayı TOKİ esnafını ziyaret etti
![Uşak MHP adayı TOKİ esnafını ziyaret etti Belediye Başkan Adayımız Sezer](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/433941680_390527850573231_2197964718362616118_n.webp)