Uşak haberleri📍Koyunbeyli Köyü Ziyareti Milletvekilimiz Fahrettin Tuğrul, İl Meclis Üye adaylarımız, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte ilk teravih namazımızı Koyunbeyli Köyü’nde kıldık. Koyunbeyli köyünde yürütülen projeleri ve yapacağımız projeleri anlattık. Bize destek olan ve tam destek vaadiyle yola çıktığımız Koyunbeyli Köyü’ne teşekkür ederiz.
Uşak Milletvekili Tuğrul Teravih Namazını Koyunbeyli Köyünde kıldı
![Uşak Milletvekili Tuğrul Teravih Namazını Koyunbeyli Köyünde kıldı Uşak haberleri📍Koyunbeyli Köyü Ziyareti](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/432287249_787934736001880_6089569953104627815_n-1080x650.webp)