Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

OEDAŞ, Uşak dahil 5 İlde Bayramda Planlı Elektrik Kesintisi Olmayacağını Açıkladı

Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. (OEDAŞ), Uşak’ın da içinde bulunduğu 5 ilde tatil döneminde planlı elektrik kesintisi yapmayacağını açıkladı. Uşak, Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar ve Bilecik’te hizmet veren elektrik dağıtım şirketi, tatil döneminde de abonelerine kesintisiz ve güvenli elektrik sağlamayı amaçlıyor.

OEDAŞ, Ramazan Ayı Boyunca Güvenli ve Kesintisiz Elektrik Temini Sağlamaya Hazır

OEDAŞ, Ramazan ayı boyunca güvenli ve kesintisiz elektrik arzı sağlamak için hazırlıklarını tamamladı. Şirket, kutsal ay boyunca sürdürülebilir bir enerji arzı sağlamak için gerekli önlemleri aldığını belirtti. 460 kişilik arıza bakım onarım ekibi ile OEDAŞ, olası arıza ve kesintilere en kısa sürede müdahale etmeye hazır.

OEDAŞ Altyapı Geliştirme ve Çalışmalarını İyileştirmeye Devam Ediyor

Tüketicilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdüren OEDAŞ, Ramazan Bayramı’nın ardından da altyapısını geliştirmeye ve iyileştirmeye devam edecek. Şirket, abonelerine yüksek kaliteli hizmetler sunmak için modern teknolojilere yatırım yapacak. OEDAŞ, yeni projeler geliştirerek ve yeni teknolojilere yatırım yaparak hizmet kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir.

5 ile elektrik dağıtım hizmeti veren OEDAŞ, tatil döneminde Uşak ve diğer illerde planlı elektrik kesintisi olmayacağını açıkladı. Şirket, gerekli önlemleri alarak ve modern teknolojilere yatırım yaparak ramazan ayı boyunca güvenli ve kesintisiz elektrik arzı sağlamayı hedefliyor. Hizmet kalitesini iyileştirme taahhüdü ile OEDAŞ, abonelerine mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam edecektir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son dakika Uşak - İçişleri
Sıradaki Haber Uşaklı adaylara duyuru: 10 bin polis alımı yapılacak