Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak Seramik tecrübeli personel alımı yapacak! Yaş şartı dikkat çekiyor

Uşak Seramik Sanayi A.Ş.

Uşak Seramik Sanayi A.Ş. Bobin Sarma İşçisi Arıyor

Uşak Seramik Sanayi A.Ş., Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yeni bir iş ilanı yayımladı. Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2024 olan ilan, elektrik motor bobinajı konusunda deneyimli bir bobin sarma işçisi aramaktadır. İlan, Uşak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından duyuruldu.

İstenen Nitelikler ve Deneyim

İŞKUR

İlan edilen pozisyon için adaylardan meslek liselerinin elektrik veya elektrik motoru bölümlerinden mezun olmaları, elektrik motor bobinajı konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip olmaları isteniyor. Ayrıca, elektrik motor sargı şeması okuyabilen ve çizebilen adaylar tercih ediliyor. Temel el aletlerini rahatlıkla kullanabilme ve el becerisinin iyi olması da aranan nitelikler arasında yer alıyor.

Başvuru Koşulları

İŞKUR Uşak personel alımları

Adayların, askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli olmaları gerekiyor. Ayrıca, 45 yaşını aşmamış olmaları şartı bulunuyor. Başvuruların son tarihi ise 9 Temmuz 2024 olarak belirtilmiş.

Çalışma Adresi ve İletişim Bilgileri

UŞAK İŞKUR

Çalışma adresi olarak Uşak Banaz Devlet Karayolu’nun 26. kilometresi belirtilmiş. Tercih edilen ikamet ilçeleri arasında Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey ve Uşak Merkez yer alıyor. Başvurular ve daha fazla bilgi için Mehmet Vural ile irtibata geçilebilir. Mehmet Vural, iş ilanının yetkili kişisi olarak belirlenmiş ve kendisine 902763262001 numaralı telefondan ulaşılabilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00008351511&isyeriTuru=%C3%96zel