Uşak ilinde tarım sektörüne dair önemli bir gelişme yaşandı. Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Naci Utku Yumuşak ve Özge Vural, İl Tarım Müdürü Serkan Bilir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Bu önemli ziyaret, il tarımının geleceği açısından büyük önem taşıyor.
Tarım Müdürü Serkan Bilir’e Nazik Ziyaretler Teşekkür Ediyor
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Naci Utku Yumuşak ve Özge Vural’ın İl Tarım Müdürü Serkan Bilir’e nazik ziyaretleri, tarım sektörünün paydaşları arasındaki işbirliğinin ve iletişimin ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha gösterdi. Ziyaretleri nedeniyle kendilerine teşekkür eden İl Tarım Müdürü Serkan Bilir, tarımın gelişimine yönelik yeni projeler ve işbirlikleri konusunda heyecanlı olduğunu ifade etti. Bu anlamlı ziyaret, Uşak ilinin tarım sektöründe daha da ilerlemesine katkı sağlayacak gibi görünüyor.