Uşak İl Müftülüğü’nün “Sabah Namazı Buluşmaları” Programıyla Gençler ve Cami Cemaati Bir Araya Geldi
Uşak İl Müftülüğü, düzenlediği “Sabah Namazı Buluşmaları” programı kapsamında bu hafta Ulu Cami’de gençleri ve cami cemaatini bir araya getirdi. Program, ibadet ve manevi içerikli etkinliklerle dolu bir gün geçirdi.
İlk olarak, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, sabah namazının cemaatle kılınmasının ardından tesbihat ve zikirlerle devam etti. İl Müftü Yardımcısı Yusuf SAVURAN hocanın “Gönül” konulu etkileyici sohbeti, katılımcıların manevi dünyalarına dokunan anlamlı bir deneyim sundu.
Program, duaların edilmesi ve katılımcılara ikramlarda bulunulmasıyla sona erdi. Müftülük, etkinliğe katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkürlerini iletti.
Manevi Yükseliş: Uşak Ulu Cami’de Gerçekleşen Buluşma
Uşak İl Müftülüğü’nün organize ettiği “Sabah Namazı Buluşmaları” programı, bu kez Ulu Cami’nin manevi atmosferinde gerçekleşti. Gençlerin ve cami cemaatinin bir araya gelerek sabah namazını kılmasıyla başlayan etkinlik, ibadetle geçen bir günün kapılarını araladı.
Katılımcılar, duaların yanı sıra Kur’an-ı Kerim tilavetiyle hem maneviyatlarını güçlendirdi hem de birlikte dua etme fırsatı buldu. İl Müftü Yardımcısı Yusuf SAVURAN hocanın “Gönül” konulu derin sohbeti, dinleyicilere manevi bir yolculuk sunarken, katılımcıların birlikte paylaştıkları duygusal anlar unutulmaz bir deneyim yaşattı.
Uşak İl Müftülüğü, etkinliğe katılan herkese verdikleri destek ve katılımları için teşekkürlerini sunarken, bu tür buluşmaların manevi bağları kuvvetlendirdiğini vurguladı.