Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uşak Valiliği, Uşak Şehir Stadyumu ihalesini açıkladı

Uşak Valiliği, kentin gelişimiyle

Uşak Valiliği, kentin gelişimiyle ilgili çeşitli duyurular yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Uşak Valiliği, Uşak Şehir Stadı için ihale duyurusu içeren yeni bir projeyle ilgili açıklama yaptı. Uşak Valiliği’nin resmi sosyal medya hesapları, ihale tarihi ve projenin diğer detayları hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.

Resim

İhale Tarihi ve Proje Detayları

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılacak olan Uşak Şehir Stadı şehrin Kalfa Korusu bölgesine yapılacak. Uşak Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, proje için Elektronik Kamu Alımları Platformu (EKAP) girişleri tamamlandı ve ihalesi 30 Mayıs 2023’te yapılacak. 18.890 metrekare ve 10.000 kişilik oturma kapasitesine sahip olacak.

Resim

Uşak Valiliği, projenin 2024 yılında tamamlanmasının beklendiğini bildirdi. Uşak Valiliği’nin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda, yeni stad için Uşaklı sporculara, sporseverlere ve vatandaşlara tebrikler de iletildi.

Resim

Daha Fazla Bilgi

İhaleyle ilgili daha fazla detayın yakın zamanda Uşak Valiliği’nin resmi internet sitesinde duyurulması bekleniyor. Uşak Valiliği, şehre değer katacak birçok projeye imza attı ve bu yeni projenin bölge sporunun gelişimine önemli katkı sağlaması bekleniyor.

Uşak Valiliği, Uşaklıları bilgilendirmek için çeşitli projelerdeki gelişmeler hakkında güncellemeler ve bilgiler vermeye devam ediyor. Uşak Şehir Stadyumu ihalesinin duyurulması ile birlikte Uşaklılarda projenin bitmesine yönelik heyecan ve beklentinin artması bekleniyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uşak’ta 5 Kişi Vefat Etti
Sıradaki Haber Uşak 9 Aralık 5 kişi vefat etti