Vali Dr. Turan Ergün; Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortak projesi, “Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı”na binaen ilimiz bünyesinde öğrenim gören öğrencilerimizin alanında yetkin kişilerce sportif yeteneklerine uygun değerlendirmelerinin yapıldığı “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yetenek Taraması Alanı”nı ziyaret ederek yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı.
Uşak Valisi Ergün; Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortak projesi, “Türkiye Sportif Yetenek T…
![Uşak Valisi Ergün; Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortak projesi, “Türkiye Sportif Yetenek T… Vali Dr. Turan Ergün;](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2023/04/.jpg)