Uşak Valiliği ve İl Jandarma Komutanlığı, 6 Şubat Depremi ve Sonrasındaki Çalışmaları Konu Alan “Türkiye Tek Yürek” Temalı Jandarma Dergisi’ni Tanıttı.
Uşak Valiliği, İl Jandarma Komutanı’na Özel Dergiyi Sundu
Uşak Valiliği, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Fahri Semiz’e özel bir ziyarette bulundu. Bu ziyaret sırasında Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanan ve 6 Şubat depremi ile sonrasındaki çalışmalara odaklanan “Türkiye Tek Yürek” temalı Jandarma Dergisi, Vali Dr. Turan Ergün’e takdim edildi.
Depremin Ardından Yürütülen Çalışmaları Anlatan Jandarma Dergisi
Dergi, depremin etkilerini ve sonrasında gerçekleşen kurtarma ve yardım çalışmalarını ayrıntılı bir şekilde ele alıyor. Aynı zamanda deprem anında ve sonrasında ortaya çıkan dayanışmanın vurgulandığı bu özel dergi, Türkiye’nin birlik ve beraberlik ruhunu yansıtan önemli bir kaynak olarak öne çıkıyor.