Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, Jandarma Genel Komutanlığı Yetkililerini Makamında Ağırladı
Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, kentteki önemli güvenlik konularını ele almak üzere Jandarma Genel Komutanlığı Özel Güvenlik Denetleme Grup Başkanı Jandarma Muharebe Albay Süreyya Doğan ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fahri Semiz’i makamında ağırladı.
Güvenlik ve İşbirliği Gündemde
Toplantıda, Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, Jandarma Genel Komutanlığı Özel Güvenlik Denetleme Grup Başkanı ve İl Jandarma Komutanı ile bir araya gelerek, bölgesel güvenlik meseleleri ve işbirliği konularını masaya yatırdı. Görüşme, kentteki güvenlik önlemlerinin güçlendirilmesine yönelik somut adımların tartışılmasına vesile oldu.
Jandarma Yetkilileriyle İşbirliği Ruhunu Güçlendirdi
Vali Dr. Turan Ergün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen bu önemli toplantı, Uşak’ın güvenliği için stratejik bir işbirliği atmosferi yaratma amacını taşıdı. Jandarma Genel Komutanlığı yetkilileri, Vali Ergün ile güvenlik ve işbirliği konularında karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, bölgedeki stratejik planlamalara katkı sağladı.