Ana Sayfa › GÜNCEL › Uşak Valisi Ergün, köy ziyaretleri kapsamında Dağdemirler Köyü’nü ziyaret etti. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek t…Uşak Valisi Ergün, köy ziyaretleri kapsamında Dağdemirler Köyü’nü ziyaret etti. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek t… Uşak Postası TÜM YAZILARI Giriş: 27-02-2024 17:59 GÜNCEL +-ABONE OL Vali Dr. Turan Ergün, köy ziyaretleri kapsamında Dağdemirler Köyü’nü ziyaret etti. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek talep ve ihtiyaçlarını dinledi.