Ana Sayfa › GÜNCEL › Uşak Valisi, Sivaslı ilçemizdeki vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelerek hemşehrilerimizin talep ve ihtiyaçl…Uşak Valisi, Sivaslı ilçemizdeki vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelerek hemşehrilerimizin talep ve ihtiyaçl… Uşak Postası TÜM YAZILARI Giriş: 20-02-2024 08:11 GÜNCEL +-ABONE OL Vali Dr. Turan Ergün; Sivaslı ilçemizdeki vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelerek hemşehrilerimizin talep ve ihtiyaçları hakkında sohbet etti.Uşak haberleri