Uşak Valiliği, Vali Dr. Turan Ergün ve Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın Akgün Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Akgün ve Hasan Akgün’ü ziyaret ettiğini duyurdu. Bu önemli ziyaret, şehirdeki iş dünyası ve yönetim arasındaki işbirliğini vurguluyor.
Vali ve Belediye Başkanı İş Dünyasıyla Buluştu
Uşak Valisi Dr. Turan Ergün ve Belediye Başkanı Mehmet Çakın, şehrin ekonomik kalkınmasını desteklemek amacıyla önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. Akgün Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Akgün ve Hasan Akgün’ü ziyaret ederek, iş dünyasıyla yakın bir işbirliği içinde olduklarını gösterdiler.
Vali Ergün ve Belediye Başkanı Çakın, bu ziyarette iş dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya gelerek, şehirdeki iş fırsatlarını ve projeleri ele aldılar. İş dünyasıyla bu tür işbirliklerinin, Uşak’ın kalkınması ve refahının artırılmasına önemli katkılarda bulunacağına inanılıyor. Uşak Valiliği, bu tür buluşmaların sürdürülmesini ve şehrin ekonomik büyümesini desteklemeyi hedefliyor.