UŞAK’IN TARIM VE İSTİHDAM MERKEZİ OLACAK.
Uşak jeotermal kaynaklı seramız OTB tüzel kişilik kazanmıştır. Tebrikler. Yatırımcılarımızı ve üreticilerimizi bekliyoruz.
Uşak jeotermal kaynaklı sera OTB miz tüzel kişilik kazandı. Hayırlı olsun. Yatırımcılarımızı üreticilerimizi bekliyoruz.#ÜretiminÜreticininYüzyılı@TCTarim@ibrahimyumakli@ahmtbgc@trgmresmi pic.twitter.com/jL50ttclYd
— Dr. Osman YILDIZ (@oyildiz3806) March 7, 2024
Bir yıllık çalışma meyvelerini vermeye başladı. Banaz ilçesinde kuracağımız tarım (sera) organize sanayi bölgesi yönetmelikle isim değiştirecek. Tüm vatandaşlarımızı tebrik ederiz. #Üreticinin Üretim Yüzyılı #turkey #uşak #banaz #eşme #karahallı #sivaslı #ulubey #center