Uşak şehrindeki gençler, Filistin’deki Gazzeli kardeşlerinin yanında olmak ve onların haklı direnişini desteklemek amacıyla etkileyici bir protesto gerçekleştirdi. Büyük bir kalabalık, şehrin meydanlarını doldurarak Filistin halkının yanında olduklarını gösterdi.
Gösterilen Dayanışma: Basın Açıklamasıyla Duyuruldu
Uşaklı gençler, protestonun ardından bir basın açıklaması düzenledi. Bu açıklamada, Gazzeli kardeşlerine ve Filistin direnişine duyulan derin dayanışma ifade edildi. Gençler, barışçıl bir şekilde sokaklara çıkarak ulusal ve uluslararası topluma, Filistin halkının yaşadığı zorluklara dikkat çektiler. Bu etkileyici protesto, Filistin’deki insanların yanında olduğumuzu ve adaletin sağlanması için çaba sarf etmeye devam edeceğimizi gösterdi.