Karaman deplasmanına çıkacak olan Uşakspor, geçtiğimiz haftaki Amedspor mağlubiyetinin ardından puanlarla dönerek moral bulmayı hedefliyor.
Teknik Taktik Çalışmaları Devam Ediyor
Uşakspor, TFF 2. Lig kırmızı grupta mücadele ederken, Karaman deplasmanı öncesi antrenmanlara yoğun bir şekilde devam ediyor.
Karşılaşma Bilgileri
7. hafta mücadelesi, Uşakspor’un 08 Ekim Pazar günü saat 15:00’te deplasmanda Karaman Futbol Kulübü ile karşılaşacağı bir maç olarak planlanıyor.
Teknik Direktör Nazım Gülay’dan Açıklamalar
Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay, Karaman deplasmanı hakkında şunları söyledi: “Puan alacağımız ve puanlarla döneceğimiz bir deplasmana gidiyoruz. Rakibimizdeki teknik heyet değişikliği, onların motivasyonunu artırabilir, ancak kendi oyunumuza odaklanarak başarılı olacağımıza inanıyorum.”
Fiziksel Hazırlık Üst Seviyede
Gülay, takımın fiziksel durumunu da değerlendirdi: “Fiziksel olarak %100’e yakın bir seviyede olduğumuzu söyleyebilirim. Yoğun maç programı nedeniyle her oyuncunun hazır olması gerekiyor. Hafta içi ve hafta sonu maçlarını en sağlıklı şekilde tamamlamak istiyoruz.”