Uşakspor, bugün TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta zorlu rakibi Amedspor’u ağırlıyor. Geçtiğimiz hafta Derincespor karşısında aldığı galibiyetle moral bulan Uşakspor, kendi taraftarının desteğiyle bir galibiyet daha arıyor. Bu galibiyetle birlikte yeni bir galibiyet serisinin başlangıcını yapma şansı elde edebilirler.
Amedspor, Liderlik Koltuğunda
Ligdeki performanslarına baktığımızda, Uşakspor 4 puanla 15. sırada bulunurken, rakip Amedspor ise ligin ilk sırasında yer alıyor. Amedspor, 5 maçta 4 galibiyet ve 1 beraberlik elde ederek toplam 13 puan topladı. Bu sezonki performanslarıyla liderlik koltuğunda oturuyorlar.
Uşakspor’un, bu zorlu karşılaşmada taraftar desteğiyle galibiyet arayışı ve Amedspor’un liderlik iddiasıyla geçen bu mücadeleyi merakla bekliyoruz.