Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak’ta 15 Aralık’ta vefat edenler açıklandı

Uşak Belediyesi, bugün yayımladığı

Uşak Belediyesi, bugün yayımladığı duyuru ile şehrimizin birçok vatandaşını derin bir üzüntüyle sarsan vefat haberlerini kamuoyuyla paylaştı. 15 Aralık 2023 tarihinde aramızdan ayrılan üç sevgili insanın isimleri ve cenaze bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

Cenaze aracı

Aysel Dolaşan: Şefkat ve Sevgiyle Anılan Bir Annenin Ardından

Uşak’ın sevilen isimlerinden biri olan Tavil Dolaşan’ın eşi, Aydın Dolaşan’ın annesi Aysel Dolaşan, yaşamını yitirdi. Cenazesi, Cuma namazını müteakip Fevzi Çakmak Camii’nde düzenlenecek törenin ardından Şekerevleri Mezarlığı’na defnedilecektir. Merhume Aysel Dolaşan’a Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.


Mustafa Kılıç: Eşsiz Bir Anı ve Vefa İle Anılacak

Uşak’ın Eşme İlçesi’nde yaşayan Mustafa Kılıç, 15 Aralık’ta vefat etti. Merhumun cenazesi, ikindi namazını müteakip Eşme İlçesi’nde düzenlenecek törenle toprağa verilecektir. Mustafa Kılıç’a Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır dileriz.


Zekiye Çatmadım: Toprağa Verildiği Köyde Son Yolculuğuna Uğurlandı

15 Aralık’ta aramızdan ayrılan Zekiye Çatmadım’ın cenazesi, öğle namazını müteakip Karahallı Delihıdırlı Köyü’nde defnedildi. Merhume Zekiye Çatmadım’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.