Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak’ta bugün: Öğle saatleri önemli

Sabah saatlerinde Uşak, parçalı

Sabah saatlerinde Uşak, parçalı bulutlu bir hava ile başlayacak. Sıcaklık 7°C olacak ve hissedilen sıcaklık da 7°C olacak. Nem oranı %90 olacak ve rüzgar yaklaşık 7 km/sa hızında esecek. Öğle saatlerine doğru bulutlar artacak ve çok bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık 11°C olacak ve hissedilen sıcaklık da aynı şekilde 11°C olacak. Nem oranı %79’a düşecek ve rüzgarın hızı 9 km/sa ile 21 km/sa arasında değişecek.

Öğleden Sonra ve Akşam Saatleri: Sağanak Yağışlı

Öğleden sonra Uşak, yağışlı bir havaya ev sahipliği yapacak. Saat 12.00 ile 15.00 arasında sağanak yağış bekleniyor. Sıcaklık 13°C olacak ve nem oranı %70’e düşecek. Rüzgar hızı 12 km/sa ile 32 km/sa arasında değişecek. Akşam saatlerine doğru yağış devam edecek ve sıcaklık 11°C’e düşecek. Nem oranı %90’a çıkacak ve rüzgar hızı 7 km/sa ile 34 km/sa arasında esecek. Saat 21.00’den itibaren bulutlar tekrar artacak ve hava çok bulutlu olacak. Sıcaklık 7°C olacak ve nem oranı %96 olacak. Rüzgar hızı 7 km/sa ile devam edecek.

Uşak’ta Çarşamba günü için saatlik hava durumu bu şekilde öngörülüyor. Hava durumunun değişkenlik gösterebileceğini unutmayın ve dışarı çıkmadan önce güncel hava durumu bilgisini kontrol etmek önemlidir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İl Müdürü Serkan Bilir ve
Sıradaki Haber Uşak İl Müdürü ve Şube Müdürü hayvan pazarlarını ziyaret etti