Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

  Uşak’ta bugün vefat edenler 26 Aralık

  Uşak’ta Bugün vefat edenler

  Uşak’ta Bugün vefat edenler

  Bugün, Uşak’ta bir dizi cenaze töreni gerçekleşti ve birçok kişi son yolculuğuna uğurlandı. İşte bugün vefat eden ve toprağa verilen bazı isimler:

  Emine Akın

  Necati Çağdaş’ın annesi Emine Akın için Göğem Köyü’nde öğle namazını takiben cenaze töreni düzenlendi. Dualar eşliğinde gerçekleştirilen törende, Emine Akın’ın vefatı sevenleri derin bir üzüntüye boğdu.

  Fatma Sugertin

  Yücetepe Camii’nden alınarak Şekerevleri Mezarlığı’na defnedilen Fatma Sugertin için bugün sevdikleriyle vedalaşma anı yaşandı. Tören sakin bir atmosferde dualarla gerçekleşti.

  Kadriye Demirel

  İkindi namazına müteakip Yücetepe Camii’nden alınarak Şekerevleri Mezarlığı’na defnedilen Kadriye Demirel için yakınları, dualarla anma ve veda anlarını paylaştı.

  Naciye Işık

  Mehmet Can Taşkın’ın annesi Naciye Işık için Sarayaltı Sümbüllü Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Dualarla anılan Naciye Işık’ın ardından sevdikleri hüzünlü anlar yaşadı.

  Selahattin Akkan

  Derya Akkan’ın babası Selahattin Akkan için Omurca Köyü’nde öğle namazını müteakip cenaze töreni gerçekleşti. Sevdikleri, Selahattin Akkan’ı dualarla yâd etti.

  Ömer Özen

  Öğle namazına müteakip Akse Camii’nden alınarak Akse Mezarlığı’na defnedilen Ömer Özen için gerçekleştirilen cenaze töreninde yakınları, son veda anlarını yaşadı.

  Bugün, Uşak halkı için veda günüydü. Her birinin ardından dualarla uğurlandığı bu anlarda, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dileklerimizi iletiyoruz. Allah rahmet eylesin.