Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak’ta faaliyette olan MNG kargo satıldı, logosu değişti

Dünya genelinde tanınan lojistik

Dünya genelinde tanınan lojistik devi DHL Group, geçtiğimiz ekim ayında Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden MNG Kargo’yu satın aldı. Bu stratejik hamle, Türkiye pazarındaki etkisini artırmayı amaçlayan DHL’nin, MNG Kargo’nun isim ve logosunu değiştirme kararıyla sonuçlandı.

Artık “DHL Kargo” olarak hizmet verecek olan şirket, yeni logosuyla birlikte mavi ve yeşilin MNG Kargo’nun karakteristik renkleriyle DHL’in sarı ve kırmızı ikonik renklerini birleştiriyor. MNG Kargo Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Veysi Armağan Kesen, yeni logonun, DHL ile bir araya gelerek güçlü bir geleceği temsil ettiğini belirtiyor.

DHL Group, 2015 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamış ve şimdi DHL Kargo ile birlikte lojistik operasyonlarını genişletmeyi ve pazardaki liderliğini güçlendirmeyi hedefliyor. Yeni logo, mavi ve yeşil renkleriyle şirketin köklü geçmişini, sarı ve kırmızı renkleriyle küresel lojistik uzmanlığını bir araya getirerek, DHL Kargo’nun gelecekteki vizyonunu yansıtıyor. “DHL” yazısı küresel ölçeği temsil ederken, “Kargo” yazısı yerel kimliği yansıtıyor. Logonun alt kısmındaki “A Company of DHL” ibaresi ise DHL Group’un bir parçası olduğunu vurguluyor.

Bu marka değişikliği, DHL Kargo’nun Türkiye pazarındaki büyüme potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı ve küresel pazarda daha güçlü bir konumda yer almayı amaçlıyor.

Yeni logoda dikkat çeken detaylar

DHL Kargo’nun yeni logosu, şirketin köklü geçmişini ve güçlü müşteri ilişkilerini temsil eden mavi ve yeşil renkleri ile DHL’in küresel lojistik uzmanlığını temsil eden sarı ve kırmızı renkleri bir araya getiriyor.

Logoda yer alan “DHL” yazısı, şirketin küresel ölçeğini temsil ederken, “Kargo” yazısı ise yerel kimliğini yansıtıyor.

Logonun alt kısmında yer alan “A Company of DHL” ibaresi ise DHL Group’un bir parçası olduğunu gösteriyor.

DHL Kargo’nun yeni logosu, şirketin yeni dönemini temsil ediyor. Logo, şirketin köklü geçmişini, güçlü müşteri ilişkilerini ve küresel lojistik uzmanlığını bir araya getirerek, DHL Kargo’nun gelecekteki vizyonunu yansıtıyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uşak Tarım Müdürlüğü, Merkez Hocalar
Sıradaki Haber Hocalar Köyü’nde Hastalıktan Ari Çalışma Başladı