Fırın Çalışanlarına Hijyen Eğitimi Verildi İlimizde faaliyet gösteren fırın çalışanlarına, Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekmek Çeşitleri Tebliği kapsamında Türkiye Fırıncılar Federasyonu ile ortaklaşa gıda hijyeni eğitimi verildi. Esnaf ve Sanatkarlar Birliği toplantı salonunda düzenlenen eğitimin açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Serkan BİLİR, gıda okuryazarlığının önemine vurgu yaparak, okullardaki öğrencilere ve resmi kurum çalışanlarına yönelik eğitimlerin her platformda devam ettiğini belirtti. kuruluşlar. Eğitimin ardından fırın çalışanlarına gıda güvenliği temalı iş kıyafetleri dağıtıldı. @tarimgovtr @ibrahimyumakli_tr @tcusakvaliligi @serkancan_32
Uşak’ta Fırın Çalışanlarına Hijyen Eğitimi Verildiİlimizde faaliyet gösteren fırın çalışanlarına Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekm…
![Uşak’ta Fırın Çalışanlarına Hijyen Eğitimi Verildiİlimizde faaliyet gösteren fırın çalışanlarına Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekm… Fırın Çalışanlarına Hijyen Eğitimi](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2023/10/eksi-maya-ekmek-israfini-onluyor.jpg)