Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak’ta Oy Sayımı Başladı

Uşaklılar pazar günü Cumhurbaşkanlığı

Uşaklılar pazar günü Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri için oy kullanma haklarını kullandı. Sabah saat 08.00’de açılan sandıklar, akşam saat 17.00’de kapandı.

Oy verme işleminin sona ermesinin ardından sandıklar mühürlenerek sayım merkezlerine götürüldü. Sandıklar sayım merkezlerine ulaştıktan hemen sonra oyların sayımına başlandı.

Uşak’ta Seçim Süreci Sorunsuz Geçiyor

Edinilen bilgilere göre Uşak’ta seçim süreci önemli bir sorun veya aksama olmadan sorunsuz geçti. Seçimlere katılan seçmenler, seçim sürecinin düzenlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, rahat ve kolay bir şekilde oylarını kullanabildiklerini ifade ettiler.

Oy verme işlemleri sürerken Uşak’ta vatandaşlar merakla seçim sonuçlarını bekliyor. Seçimlerin nihai sonucu, Uşak’ın gelecekteki siyasi manzarasını ve vatandaşlarının Meclis’teki temsilini belirleyecek.

Oy sayımı devam ederken, yetkililer vatandaşları sakin olmaya ve sonuçların resmi olarak açıklanmasını beklemeye çağırdı. Uşaklılar, seçim sonuçlarının daha iyi bir gelecek için irade ve özlemlerini yansıtacağını umuyor.

Belediye Başkanımız Sayın Özkan Yalım,
Sıradaki Haber Uşak TEMA Vakfı yetkilisi, Belediyeyi ziyaret etti