14.01.2024 Pazar Sabahı, Uşaklı Mümin eller Sabah Namazında Camilerimizde huzur da buluştu; Semaya kalktı. Seçkin Hocalarımızın okuduğu Kur’an-ı Kerimlerin ardından kılınan Namaz sonrası İl Müftü Yardımcımız Yusuf SAVURAN Hocamızın şehitlerimiz için rahmet; Gazilerimiz için şifa i, din ü devlet bekası, milletimizin huzur ve şuuru, ümmet üzerine oynanan oyunun bozulması için yaptığı hatim duası ile sona erdi. Şehidlerimizin ruhu şad; Milletimizin başı sağolsun.
Uşak’ta sabah Namazı buluşması yapıldı
![Uşak’ta sabah Namazı buluşması yapıldı 14.01.2024 Pazar Sabahı, Uşaklı](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/01/418711449_332369173040831_9076796899611365769_n.heic)