Sanayici ve İş İnsanları Toplantısı
AK Parti İl Başkanımız Sayın Himmet Yaşar, AK Parti Uşak Milletvekilimiz Sayın Fahrettin Tuğrul ve parti teşkilatımızla birlikte Uşak’ımızda faaliyette bulunan ülkemizin ve şehrimizin üretim, istihdam ve ihracatına önemli katkılar sunan kıymetli sanayici ve iş insanlarımızla buluştuk.
Güzel şehrimiz Uşak’ı el birliğiyle kalkındırmaya ve en iyi hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.