Başkan Yalım ve Vali Ergün, Şehitlik Ziyaretinde Bir Araya Geldi
Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım ve Vali Dr. Turan Ergün, bugün beraberinde milletvekilleri ve il protokolüyle birlikte şehitlikleri ziyaret etti. Bu anlamlı ziyaret sırasında tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek gazilere uzun ömürler temennisinde bulundu.
Dualar Etti
Tüm şehitlerimizin ruhlarına Allah’tan rahmet dileyerek dualarını iletti. Ayrıca, gazilere de uzun ömürler ve sağlık dileyen Başkan, bu kutsal ziyaretin manevi değerini vurguladı.