Ana Sayfa › GÜNCEL › Uşak’ta Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet ulaştırmak için daima sahadayız.📍 Atatürk Mahallesi 6. Öncü Sokak’ta kanalizasy…Uşak’ta Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet ulaştırmak için daima sahadayız.📍 Atatürk Mahallesi 6. Öncü Sokak’ta kanalizasy… Uşak Postası TÜM YAZILARI Giriş: 26-02-2024 11:49Güncelleme: 26-02-2024 11:49 GÜNCEL +-ABONE OL Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet ulaştırmak için daima sahadayız.📍 Atatürk Mahallesi 6. Öncü Sokak’ta kanalizasyon şebeke hattı çalışmalarımız devam ediyor. 🚧#UşakİçinDeğer