Uşak’taki Karanlık Sokak Aydınlığa Kavuştu
Uşak’ta önceki günlerde yaptığımız haberde, vatandaşlar tarafından cep telefonu ışığı ile aydınlatılmasıyla gündeme gelen karanlık sokak, ilgili ekiplerce aydınlatıldı.
Ekipler, sokağa projektör yerleştirerek sokak aydınlatmasını sağladı. Sokağın aydınlatılmasından dolayı vatandaşlar memnuniyetini dile getirdi.
Sokakta yaşayan bir vatandaş, “Sokakta yürümek için cep telefonu ışığı kullanmak zorunda kalıyorduk. Bu durum çok tehlikeliydi. Sokak aydınlatılmasından dolayı çok memnunuz”ifadelerini kullandı.