Vali Dr. Turan Ergün, Dikilitaş İlkokulu’nda çocuklarımızı sınıflarında ziyaret ederek, öğrencilerimizle sohbet etti. İdarecilerimizden ve öğretmenlerimizden gerçekleştirdikleri eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alıp, taleplerini dinledi. İdarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diledi.
Vali Dr. Turan Ergün, Dikilitaş İlkokulu’nda çocuklarımızı sınıflarında ziyaret ederek, öğrencilerimizle sohbet etti. İd…
![Vali Dr. Turan Ergün, Dikilitaş İlkokulu’nda çocuklarımızı sınıflarında ziyaret ederek, öğrencilerimizle sohbet etti. İd… Vali Dr. Turan Ergün,](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2023/04/.jpg)