Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, kentin iletişim köprüsünü güçlendirmeye yönelik önemli bir adım attı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü’ne atanan Uğur Ülgen, Vali Ergün tarafından makamında kabul edildi. Bu buluşma, şehirdeki iletişim ağının daha da güçlenerek yeni döneme hazırlandığını gösteriyor.
İletişimde Yeni Bir Dönem: Vali Ergün ve Bölge Müdürü Ülgen İş Birliği Sinyali Verdi
Vali Dr. Turan Ergün’ün, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Uğur Ülgen’i makamında kabul etmesi, yeni bir iletişim döneminin kapılarını aralıyor. Bu kritik görüşme, Uşak’ın iletişim alanındaki gücünü artırma ve şehrin sesini daha etkin bir şekilde duyurabilme hedefine yönelik iş birliği mesajları içeriyor.
Uğur Ülgen’in Atanmasıyla İletişimde Yeniden Yapılanma
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü’ne atanan Uğur Ülgen’in Vali Dr. Turan Ergün tarafından kabulü, şehirdeki iletişim alanında yaşanan değişimin habercisi. Yeni Bölge Müdürü, Uşak’ın sesini daha güçlü bir şekilde duyurarak, iletişimde kalite ve etkinlikte yeni bir dönemin habercisi olarak görevine başlıyor.