Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Yeni Sanayi Camii’nde gerçekleşen Sabah Namazı buluşmasından kareler

Yeni Sanayi Camii’nde Sabah

Yeni Sanayi Camii’nde Sabah Namazı Buluşması

Uşak İl Müftülüğü’nün düzenlediği haftalık sabah namazı buluşması programları, bu hafta da Yeni Sanayi Camii’nde gerçekleştirildi. Programa, ilgi gösteren vatandaşlar ve sanayi esnafı yoğun bir katılım sağladı. Sabahın erken saatlerinde başlayan etkinlik, manevi bir atmosferde gerçekleşti.

Program, Kur’an-ı Kerim tilaveti, sabah namazı ve tesbihatlarla başladı. Ardından, Uşak Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nden Dr. Yusuf Kabakçı hocamızın sunumuyla devam etti. Kabakçı Hoca, sünnetin önemi ve İslam perspektifinde yılın başı ve sonunun değil, hayatın başı ve sonunun önemine vurgu yaptı.

Yapılan özgün ve etkileyici sohbetin ardından misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Program, samimi bir atmosferde geçti ve katılımcılar arasında güzel bir birliktelik oluşturdu.

Bu özel buluşmaya katkı sağlayan herkese Uşak Müftülüğü adına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Camilerin ve manevi birlikteliğin önemini vurgulayan bu tür etkinlikler, toplumda dayanışma ve manevi değerlerin güçlenmesine katkı sağlıyor.

Karahallı’nın Gururu: Lezzetiyle Karahallı Düğleği
Sıradaki Haber Anavatanı Orta Asya ve Anadolu! Karahallı topraklarında yetişiyor, sadece yağmur suyu ile besleniyor