Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Kızılay 2024 Kurban Kesim Bedellerini Açıkladı

Kızılay 2024 Kurban Kesim

Kızılay 2024 Kurban Kesim Bedellerini Açıkladı

Kızılay, 2024 yılı kurban kesim bedellerini duyurdu. Hem yurt içi hem de yurt dışı kesim bedellerini açıklayan Kızılay, kurban bağışı yapmak isteyenler için detaylı bilgileri kamuoyuyla paylaştı.

Yurt İçi Kurban Kesim Bedeli: 11.750 TL

Kızılay, 2024 yılı için yurt içi kurban kesim bedelini 11.750 TL olarak belirledi. Türkiye genelinde çeşitli bölgelerde modern kesim tesislerinde, veteriner hekimlerin ve din görevlilerinin gözetiminde hijyenik koşullarda kesim yapılacağı açıklandı.

Yurt Dışı Kurban Kesim Bedeli: 4.300 TL

Yurt dışında kurban kesim bedeli ise 4.300 TL olarak açıklandı. Kızılay, dünyanın farklı bölgelerinde ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor. Yurt dışındaki kurban kesim işlemleri de yine modern kesim tesislerinde ve hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirilecek.

Filistin (Gazze) İçin Özel Kesim Bedeli: 11.750 TL

Filistin, Gazze için belirlenen özel kurban kesim bedeli de 11.750 TL olarak açıklandı. Gazze’deki ihtiyaç sahiplerine ulaşmak ve bölgedeki insanlara destek olmak amacıyla yapılan bu organizasyonda da kesimler, veteriner hekimler ve din görevlileri eşliğinde yapılacak.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ulubey Kanyonları Uşak il merkezine
Sıradaki Haber Uşak’a 33 km uzaklıkta cam terastan izleniyor