Uşak Milletvekili Dr. İsmail Güneş, TBMM’de Uşak’tan gelen misafirlerini ağırladı.
Güneş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Gazi Meclis’imizde; Uşak’ımızdan ziyaretimize gelen; İl Genel Meclisi Başkanımız Nuri Demir’i, 2001 yılında Malatya’da şehit olan Uşak’lı şehidimiz İsa Türkmen’in babası Ahmet Türkmen’i, kardeşi Mehmet Türkmen’i, yeğeni İsa Türkmen’i ve torunu Ebubekir Türkmen’i, Avukat İsmail Pala’yı ve Alaaddin Karahan’ı misafir ettik. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.
Ziyarette, Uşak’ın sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.