Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşaklı kursiyerler, pratik deneyim için çekirdek farm’daydı

Sürü Yönetimi Elemanı Kursu

Sürü Yönetimi Elemanı Kursu Katılımcıları, Pratik Eğitim için Çekirdek Farm’da

Uşak İl Tarım Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle düzenlenen “Sürü Yönetimi Elemanı Kursu” çerçevesinde katılımcılarla birlikte, Sivaslı İlçesi Hacım köyündeki Çekirdek Farm Küçükbaş Hayvancılık İşletmesi’ne gerçekleştirilen uygulamalı eğitim ve inceleme gezisine ev sahipliği yaptı.

Bu özel etkinlik kapsamında, kursiyerler sahada deneyim kazanma fırsatı buldu ve hayvancılık alanında pratik bilgi edinme imkanı elde ettiler. İl Müdürlüğü’nün koordine ettiği gezide, işletme sahipleri ve kursiyerler arasında etkileşim ve bilgi paylaşımı yoğun bir şekilde gerçekleşti.

Çekirdek Farm’a Teşekkürler: İlgi ve Alaka Takdire Şayan

İnceleme gezisi sırasında, Çekirdek Farm işletme sahipleri, katılımcılara güleryüzle kapılarını açarak bilgi ve deneyimlerini aktardı. İl Tarım Müdürlüğü adına yapılan teşekkür açıklamasında, işletme sahiplerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı şükranlar ifade edildi. Ayrıca, işletme sahiplerine bol kazançlar ve başarılar dileğinde bulunuldu.

Bu tarz etkinlikler, tarım sektöründe bilgi ve deneyim paylaşımını artırarak sektördeki gelişime katkı sağlıyor. Uşak İl Tarım Müdürlüğü’nün düzenlediği bu tür eğitim ve geziler, katılımcılara pratik bilgi edinme imkanı sunarken işletmelerle de iş birliği ve dayanışmayı güçlendiriyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir
Sıradaki Haber Sakarya’da yeni ulaşım tarifesi 3 Haziran’da başlıyor