Uşak Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, İl Müdürü Zekai İnan’a Hayırlı Olsun Ziyaretleriyle Buluştu
Uşak Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, bu dönemde atama olmamasına rağmen, İl Müdürü Zekai İnan’a yapılan hayırlı olsun ziyaretleriyle gündemde. Uşak Cumhuriyet Başsavcısı Serdar Durmuş ve Uşak İdari Mahkemesi Başkanı İslam Kaya, İl Müdürü İnan’ın göreve gelmesini kutlamak üzere nazik ziyaretlerde bulundular.
Ziyaretlerin Önemi ve İşbirliği Ruhu
Bu ziyaretler, atama olmaksızın dahi yönetimdeki değişim ve güncel gelişmelerin ne denli önemli olduğunu vurguluyor. İl Müdürü Zekai İnan’a yapılan bu nezaket ziyaretleri, kurumlar arası işbirliği ve dayanışmanın değerini gözler önüne seriyor. Kamu kurumlarının, yeni atamalarda değil, göreve yeni başlayan bir yöneticiye verilen destekle nasıl bir arada olduğunu görmek, toplumsal ilişkilerin güçlenmesi ve etkili yönetimin önemini bir kez daha hatırlatıyor.