Karahallı’da Özel Gelişimli Vatandaş Asker Oldu
Uşak‘ın Karahallı ilçesinde, özel gelişimli vatandaş Süleyman Güçyeter, İlçe Jandarma Komutanlığında temsili askerlik faaliyetini icra etti.
Karayakuplu köyünde ikamet eden Güçyeter, askerlik özlemini temsili askerlik faaliyetiyle giderdi. Güçyeter, asker kıyafetlerini giyerek, komutanların talimatlarını yerine getirdi.
Güçyeter’in bu mutlu gününde, Kaymakam Funda Hamza Çaldağı da kendisine eşlik etti. Çaldağı, Güçyeter’e askerlik rozetini taktı ve görevinde başarılar diledi.
Güçyeter, temsili askerlik faaliyetinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine destek olan herkese teşekkür etti.