Dr. Turan Ergün, Merkez Aktaş Köyünde Vatandaşlarla Buluşarak Hizmetleri İnceledi
Dr. Turan Ergün, Cuma namazının ardından Merkez Aktaş Köyü’nde vatandaşlarla bir araya gelerek önemli bir buluşmaya imza attı. Bu buluşmada, vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Ergün, aynı zamanda İl Özel İdaresi’nin yatırım programı kapsamında gerçekleştirilen hizmetleri de yerinde inceledi.
Vatandaşlarla Hasbihal Etmek ve İhtiyaçları Belirlemek
Dr. Turan Ergün’ün, Cuma namazı sonrası gerçekleştirdiği etkileyici buluşmada, Merkez Aktaş Köyü sakinleriyle samimi bir ortamda bir araya gelerek onların taleplerini, beklentilerini ve ihtiyaçlarını dinlemesi büyük takdir topladı. Vatandaşların doğrudan görüş ve önerilerini alma fırsatı bulan Ergün, toplumun nabzını tutarak hizmetlerin daha etkili ve verimli bir şekilde planlanmasına olanak sağladı.
İl Özel İdaresi’nin Hizmetlerini Yerinde İnceleme
Ayrıca buluşma sırasında, İl Özel İdaresi’nin yürüttüğü yatırım programı kapsamında hayata geçirilen hizmetleri de bizzat yerinde inceleyen Dr. Turan Ergün, köyde gerçekleştirilen altyapı, yol ve benzeri projeleri detaylı bir şekilde değerlendirdi. Bu saha ziyaretleri, planlanan projelerin vatandaşların beklenti ve ihtiyaçlarına ne kadar uygun olduğunu gözlemleme fırsatı sunarak daha sağlıklı ve doğru kararlar alınmasına olanak sağladı.