📍AK Parti İl Başkanlığı Binası
AK Parti İnsan Hakları Başkanlığımız tarafından 28 Şubat Postmodern Darbesi’nin vehametine dikkat çekmek, unutmadığımızı ve unutmayacağımızı göstermek amacıyla İl Başkan Yardımcımız Nurgül Kara ve İnsan Hakları Birim Başkanlarımız tarafından basın açıklaması gerçekleştirdiler.
Demokrasimize karşı yapılan tüm saldırılara karşı kararlı duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğiz.🇹🇷