Haber Uşak📍AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanlığı’nın Şerafettin Sağıroğlu Eğitim ve Yaşam Merkezimizde düzenlediği “Mahallemizin Gençleri” programına katılarak sevgili gençlerimizle buluştuk. Bizleri büyük bir coşku, sevgi ve samimiyetle karşılayan gençlerimize güzel dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
📍AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanlığımızın Şerafettin Sağıroğlu Eğitim ve Yaşam Merkezi’mizde düzenlediği ”Bizi…
![📍AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanlığımızın Şerafettin Sağıroğlu Eğitim ve Yaşam Merkezi’mizde düzenlediği ”Bizi… Haber Uşak📍AK Parti Uşak](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/431406492_3076627122470121_8655956329192017186_n-1080x650.jpg)