Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın: AK Parti Uşak İl Başkanlığı Toplantısında Değerlendirmeler
Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, katıldığı AK Parti Uşak İl Başkanlığı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Toplantı, il başkanı Himmet Yaşar ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.
Çalışmalarda Kolaylıklar Dileme Mesajı: Başkan Çakın’dan İl Başkanı Himmet Yaşar’a Destek
Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, toplantının ardından yaptığı açıklamada, AK Parti Uşak İl Başkanlığına ve il başkanı Sayın Himmet Yaşar’a çalışmalarında kolaylıklar diledi. Başkan Çakın, yönetim kurulu üyelerine de başarılarının devamını temenni etti. Bu olumlu mesajlar, partinin içindeki birlik ve beraberliği pekiştirmeye yönelik önemli bir adım olarak değerlendirildi.