İl Başkanımız Himmet Yaşar, SKM Başkanımız Yavuz Aydın, İl Başkan Yardımcılarımız Sedat Aydın ve Burak Karagür ile birlikte Saçlı Tekstil’i ziyaret ettiler.
Nazik misafirperverlikleri için Ali Zengi ve Halil İbrahim Saçlı’ya teşekkür ediyoruz.
İl Başkanımız Himmet Yaşar, SKM Başkanımız Yavuz Aydın, İl Başkan Yardımcılarımız Sedat Aydın ve Burak Karagür ile birlikte Saçlı Tekstil’i ziyaret ettiler.
Nazik misafirperverlikleri için Ali Zengi ve Halil İbrahim Saçlı’ya teşekkür ediyoruz.