📍Şeref Caddesi
Milletvekillerimiz İsmail Güneş ve Fahrettin Tuğrul, Belediye Başkanımız Mehmet Çakın, Kadın Kolları Başkanımız Hilal Sabancı, Gençlik Kolları Başkanımız İsmet Özkan ve teşkilatımız ile birlikte Şeref Caddesi’ndeki esnaflarımızı ziyaret ettik.
Birlikte güçlü yarınlar inşa etmek için desteklerine talip olduk. Samimiyet ve gösterdikleri teveccüh için kendilerine teşekkür ediyoruz.
Uşak haberleri