Uşak Belediye Başkan Adayımız Sezer Ateş ile birlikte Uşak Adliyesini ziyaret ettik. Personelimizin mübarek Ramazan ayını tebrik ederek ülkemizin durumunu konuştuk. Geleceğimizin belediyesinin temellerini daha sağlam atma kararlılığımızı bir kez daha dile getirdik, projelerimizi anlattık. Uşak’ın hak ettiği yere gelmesi için çok çalışacağız. Bizleri sevgiyle karşılayan İdare Mahkemesi Başkanımız İslam Kaya’ya ve Adliye çalışanlarımıza saygılarımızı sunuyoruz.
Uşak MHP adayı Sezer AteşUşak Adliyesini ziyaret ettik. Personellerimizin mübarek Ramazan …
![Uşak MHP adayı Sezer AteşUşak Adliyesini ziyaret ettik. Personellerimizin mübarek Ramazan … Uşak Belediye Başkan Adayımız](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/432760086_946738027148287_6429168780113777934_n.jpeg)